Jak to działa

Zamówienie

Składasz zamówienie przez e-mail lub formularz na stronie. Przy jego składaniu, podaj dokładne informacje dotyczące projektu (przeznaczenie, wymiary, krótki opis, jeśli masz jakiś zamysł, to z pewnością też się przyda). Załącz też potrzebne materiały (logo, zdjęcia, teksty), lub jeśli nie posiadasz zaznacz, że trzeba dodatkowo zakupić lub pracować na darmowych.

Wycena

W ciągu 12 godzin odsyłam odpowiedź z wyceną pracy. Na wycenę składa się orientacyjny czas na przygotowanie projektu oraz ew. koszt użytych materiałów. Cena jest oczywiście do negocjacji, zawsze możesz podać swoją propozycję.

Projektowanie

Po akceptacji ceny, wysyłam do opłacenia fakturę zaliczkową na 30 % ceny. W ciągu kilku dni (w zależności od projektu) przygotowuję dla Ciebie wstępne projekty. Dalszy etap to dopracowywanie wybranego projektu. Projekt jest gotowy, kiedy razem będziemy z niego zadowoleni (nie mam limitu na poprawki).

Akceptacja

Nie praktykuję limitu na poprawki. Projekt jest gotowy, kiedy razem będziemy z niego zadowoleni (tak, ja też muszę być). Przed Twoją ostateczną akceptacją, poproszę Cię jeszcze tylko o sprawdzenie, czy nie wdarły się jakieś literówki. Gdy się nad czymś siedzi kilka godzin, to można nie zauważyć już swoich błędów.

Rozliczenie

Gdy ostatecznie zaakceptujesz projekt, wysyłam wszystkie pliki, przygotowane do druku oraz załączam fakturę rozliczeniową do opłacenia w ciągu 5 dni.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do mnie, z chęcią na nie odpowiem i coś zaproponuję.Kontakt